Plastik Pergola

10 Kasım 2019
Başlık 0

Etiket , ,

Plastik Pergola

Çardaklar, günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Belediyelerin park alanları, bahçeli ev sahibi kişilerin bahçeleri, iş yerleri, çay bahçeleri, balkonlar bunlara örnek olarak gösterilebilmektedir.

Plastik pergola, çoğunlukla iş yerlerinde kullanılmaktadır. Fiyat olarak ucuz ve üretim süreci de oldukça kısadır. Bu gölgelikler, iş yerlerinin her noktasında kullanılabilmektedir.

Çay bahçeleri, restoranlar, caféler bu tenteleri uygun bir fiyata satın alarak müşterilerine daha geniş bir hizmet alanı yaratmaktadır. Yaz aylarında insanlar, kapalı mekanlardan bunalmaktadır ve açık havada bulunmak istemektedir. Bu tenteler de, oluşturduğu gölgelik alanlar ile insanların bu ihtiyacını karşılamaktadır.

Plastik Pergola Üretimi

Pergola üretimi, kullanılan malzemeye göre zorluk veya kolaylık niteliğine sahiptir. Ancak plastik pergola üretimi, oldukça basittir ve maliyeti de nispeten düşüktür.

Plastik, özel bir alaşım ile sertleştirilir ve katılaşması sağlanır. Ardından iskelet yapısının oluşması için çeşitli aşamalardan geçer. Sonrasında iskelet hali tamamlanır ve tasarımı için plastik üzerinde şekillendirmeler yapılır. Son olarak renklendirme aşamasına geçilir ve boyanın kuruması beklenir. Boya kuruduktan sonra kullanıma hazır hale gelir.

Plastik Pergola Montajı

Pergola satın alımı gerçekleştiren müşteri, montaj ekibi ile kurulum gerçekleştirmektedir. Müşterinin isteği üzerine, kurulum yapılacak yer seçilir ve montaj işlemine başlanır.

Paslanmaz çelikten yapılmış cıvatalar, pergolanın ayaklarına monte edilir ve bu ayaklar zemine sabitlenir. 4 ayak da zemine sabitlendikten sonra, brandanın gerileceği yerlere kancalar takılır ve branda gerilir. Branda gerildikten sonra,  pergola kullanıma hazır hale gelmektedir.

Bir cevap yazın

Balıkesir Branda - Tıkla Ara.! Balıkesir Branda - Tıkla Ara.!