Balıkesir Tabela Çeşitleri

Kategori
Genel

Balıkesir Tabela Çeşitleri

Yönlendirme ya da bilgi amaçlı olarak kullanılan tabelalar, firmaların reklamının yapılabilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle de firmalar tabelalarını seçerken çok hassas davranmaktadır.

Firma ya da küçük dükkanların da yine birbirinden farklı modellerde tabelaları bulunmaktadır. Tabela çeşitleri ise kullanılan malzemeye ve müşterilerin taleplerine göre farklılık gösterebilmektedir. Günümüzde sıklıkla kullanılan tabela çeşitleri aşağıda yer almaktadır.

Sık Kullanılan Tabela Çeşitleri

Neon Tabela: Neon ışık sistemi ile tasarlanan bu tabelalar, akşam saatlerinde de müşterilerin ilgisini çekmek amacıyla kullanılmaktadır. Kırmızı, yeşil, beyaz, sarı ya da talep edilen diğer farklı renklerden tasarlanan bu tabelaların ışıkları yanıp sönerken, sabit olabilecek şekilde de dizayn edilebilmektedir.

Led Tabela: Led ışıkların tabelaya yerleştirilmesi şeklinde tasarlanmaktadır. Özellikle firmanın adının ya da kampanyalarının gece saatlerinde duyurulabilmesi için sıklıkla kullanılmaktadır. Tabela çeşitleri arasında en sık kullanılan modellerden biri olarak da bilinmektedir.

Ferforje Tabela: Genellikle kafe ya da butik otellerde kullanılan tabela modelidir. Askı halinde olan bu tabelalar demirden üretilmekte ve şık bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Sarmaşık şeklinde görünen demirlerin alt kısmına firmanın adının ve iletişim bilgilerinin olduğu küçük levhalar da asılabilmektedir.

Ahşap Tabela: Butik, workshop ya da bar gibi mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ahşap tabelalar istenilen ölçüde kesilmekte ve firma bilgileri yakma ya da oyma yöntemi ile tabelaya işlenmektedir.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonBalıkesir Branda - Tıkla Ara.! Call Now ButtonBalıkesir Branda - Tıkla Ara.!