Balıkesir Otopark Tentesi

25 Eylül 2018
Kategori
Tente Hizmetleri
Başlık 0

Etiket , ,

Balıkesir Otopark Tentesi

Otopark tentesi, genellikle açık alanlarda kurulan otoparklarda kullanılan, yapısal sistemlerdir. Branda ve ağır aksamların bir araya gelmesi ile oluşturulan tenteler, alana gerilmekte ve buraya kurumsal bir hava katmaktadır. Araçların kış aylarında çeşitli hava şartlarından zarar görmesini önlemek için tente ve brandalar kullanılmaktadır.

Dolu, kar ve yağmur gibi hava olayları araçlarınızın zarar görmesine neden olabilecek unsurlar arasında bulunur. Eğer aracınızı açık otoparka park ediyorsanız, zarar görmesini önlemek için çeşitli tente sistemlerinin kullanıldığını görmek mümkündür. Bunlara çok basitçe otopark tentesi adı verilmektedir.

Balıkesir Otopark Tentesi Nasıl Olur?

Otoparklarda birçok tente türü kullanılsa da, otopark tentesi denildiğinde aklımıza ilk gelen modeller arasında raylı sistemli tenteler yer almaktadır. Açılır ve kapanır bir sisteme sahip olan raylı sistemler, uzaktan bir kumanda yardımı ile kontrol edilebilir.

Bu da ürünün niteliğini büyük ölçüde artırmaktadır. Ancak otopark tentesi denildiğinde, mafsallı ya da sabit olmak üzere daha birçok modelin de kullanıldığını söylemek mümkündür. Otoparklarda, (özellikle açık otoparklarda) branda ve tentelere sıklıkla yer verildiğini söylemek mümkündür.

Otopark Tentesi Ortalama Fiyatları

Otopark tentesi fiyatları söz konusu olduğunda bu durumun değişkenlik gösterebileceğini söylemek mümkündür. Otoparkın bulunduğu alanın metrekaresi, alanda kullanılacak tente ve brandaların boyutu ve bunun gibi birçok unsur fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Otopark tentesi için fiyatlar, milimetre bazında hesaplanmaktadır. Ürünler hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonBalıkesir Branda - Tıkla Ara.! Call Now ButtonBalıkesir Branda - Tıkla Ara.!