Balikesir Branda Servisi

balikesir-branda-tenteBALIKESİR BRANDA SERVİSİ

Balıkesir branda – tente olarak geniş bir ürün yelpazesini elinde bulunduran firmamız balıkesir merkez ve tüm ilçelerine uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Dilediğiniz ölçü ve renk seçenekleriyle birbirinden şık ürün portföyümüz yerinde keşif ile sizlerin tercihleriyle şekil almaktadır.

Balıkesir Can Branda – Tente; çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente ve branda sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmak amacıyla 2011 yılında kuruldu.

Üretim portföyünde 50 çeşitten fazla ürün bulunan firmamız, bugün toplam 200 m² kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Balıkesir Can Branda – Tente; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir. 

Balıkesir Branda

Son zamanların gelişen teknolojilerini de bünyesine almasının yanı sıra sektörde Balıkesir’imizde bulunan en iyi ustaları da bünyesine katarak 10’un üzerinde çalışanı ile sizlere eşsiz eserler sunmaktadır. Sunduğumuz eserlerimizde en önem verdiğimiz hususlarımızdan bir tanesi de en uygun fiyatlı branda hizmetlerini en hızlı şekilde pürüzsüz bir ürün olarak sizlere sunabilmektir. Bu hususları her zaman firma prensiplerimiz arasında sayarak sizlere bu yöntemler ile bir çok eserler verdiğimizden balıkesir branda ihtiyaçlarınızda en güvenilir ve işini lâyıkı ile yapan Can Branda ile anlaşmalar yaptıklarınız ortadadır.

Balıkesir'de Branda Servisi olarak Yaptığımız İşlerden Bazıları Aşağıdaki Gibidir.

 

Hizmet Verdiğimiz İlçeler


Balıkesir Branda - Tıkla Ara.! Balıkesir Branda - Tıkla Ara.!